Bezpieczeństwo podczas podróży powinno być dla każdego priorytetem. Niestety bardzo wiele osób nadal nie zaprząta sobie tym głowy ale jest to spory błąd. Szczególnie widoczne jest to w przypadku zamawiania przejazdu za pomocą aplikacji mobilnych. W bardzo wielu przypadkach kierowcami są osoby niedoświadczone, które tak naprawdę nie powinny znaleźć się za kierownicą pojazdu, a już na pewno nie powinny świadczyć przewozu za pieniądze. Jak więc zadbać o to, aby naszym kierowcą była osoba odpowiedzialna?

Wybieraj kierowców Bolt z jak najlepszą oceną

Korzystając z aplikacji mobilnych do zamawiania transportu możemy wybierać pośród kierowców z określoną oceną. Nie musimy korzystać z usług osób, do których nie mamy zaufania. Nie chodzi tylko i wyłącznie o bezpieczeństwo na drodze ale również i o jakość usługi, podejście do klienta, pasażera.

Prawda jest taka, że liczy się całokształt oferowanej usługi. Na szczęście pasażer może po zakończeniu przejazdu ocenić kierowcę i usługę, którą zrealizował. Jest to świetne rozwiązanie, które dostępne jest dziś w każdej aplikacji mobilnej tego typu.

Aplikacje mobilne, z których korzystają taksówkarze

Od dłuższego już czasu trwa wojna pomiędzy kierowcami korzystających z aplikacji mobilnych do oferowania usług transportowych, a taksówkarzami. Osoby jeżdżące taksówką są wrogo nastawione swojej konkurencji, ponieważ wiele osób jeżdżących za pomocą aplikacji Bolt (Taxify) czy Uber nie posiada działalności gospodarczej, nie płacą podatków, a także nie posiadają licencji, która upoważnia do świadczenia usług transportowych. Wszystko to kosztuje i z tego powodu taksówkarze nie mogą oferować atrakcyjnych ofert cenowych. Coraz częściej jednak widoczne jest to, że taksówkarze zaczynają korzystać z aplikacji mobilnych. Dzięki temu mają znacznie więcej klientów, a zarobki rosną.

Ceny oferowane dzięki aplikacji takiej jak Bolt (Taxify) mogą być niższe, ponieważ w wielu przypadkach firma dopłaca swoim kierowcą, szczególnie w momencie, gdy usługa rozpoczyna swoją działalność w nowym miejscu. Trzeba przecież czymś przyciągnąć klientów i zachęcić ich do korzystania z usługi.

Ile będziesz czekać na przyjazd kierowcy Bolt?

W przypadku korporacji taksówkarskich oczekiwanie na przyjazd kierowcy może wydłużyć się nawet do kilkunastu, a czasem kilkudziesięciu minut. Nigdy nie wiemy gdzie aktualnie znajduje się kierowca, którego oczekujemy. W przypadku zamawiania usługi poprzez aplikacje taką jak Bolt (Taxify), doskonale zdajemy sobie sprawę z tego ile minut będziemy oczekiwać na nasz pojazd. Dzięki temu możemy sobie w znacznie lepszy sposób zorganizować czas, który pozostał do przyjazdu kierowcy.

Jazda z Bolt (Taxify) nie w każdym mieście

Pomimo tego, że usługa taka jak Bolt (Taxify) jest świetnym wyborem i chętnych na korzystanie z tych usług jest naprawdę wielu, to i tak nie możemy cieszyć się tanimi przejazdami w każdym mieście naszego kraju. Może z czasem ulegnie to zmianie. Dziś jednak możemy cieszyć się z tanich usług przewozowych w Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, a także w Poznaniu.

Poznań jest najnowszym miastem, które na swoim terytorium będzie cieszyć się usługą tanich przejazdów. Mieszkańcy miasta, a także osoby, które będą tu przejazdem mogą w końcu skorzystać z uczciwej i atrakcyjnej cenowo oferty.

W najbliższych tygodniach możemy liczyć na to, że w Poznaniu będą obowiązywały naprawdę niskie ceny, które będą nawet o około 50% niższe niż normalnie. Dodatkowo za zarejestrowanie się w aplikacji mobilnej będzie można liczyć na kupon rabatowy, który obniży koszt przejazdu.

Wyniki ostatnich kontroli ITD!

W różnego rodzaju mediach bardzo często podawane są informacje na temat kontroli kierowców, którzy wozili pasażerów dzięki aplikacjom Bolt (Taxify), Uber i wielu innym. Kontrole są nagminne, ponieważ taksówkarze uważają kierowców korzystających z aplikacji mobilnych za nielegalną konkurencję, której trzeba się koniecznie pozbyć.

Ostatnie kontrole pokazały, że wielu kierowców nie posiada nawet prawa jazdy. W razie ewentualnego wypadku, gdyby coś nam się stało, to możemy nie otrzymać nawet żadnego odszkodowania. Według informacji z ostatnich kontroli niektórzy kierowcy nie znają nawet naszego ojczystego języka. Warto dlatego korzystać z usług renomowanych kierowców, którzy bezpiecznie dowiozą nas do celu. Z tego też powodu najlepszym wyborem jest Bolt (Taxify), które wymaga od swoich kierowców posiadania licencji, a także działalności gospodarczej, która polegać ma na przewozie osób.

Brak oszustów w Bolt (Taxify)?

Mówi się bardzo dużo o tym, że korzystając z aplikacji mobilnych do przewozu osób nie ma szansy zostać oszukanym. Czy jednak rzeczywiście tak jest?

Otóż, zamawiając transport za pomocą aplikacji Bolt (Taxify) doskonale zdajemy sobie sprawę z tego ile powinna trwać nasza droga i ile zapłacimy za przejazd. Cena może ulec nieznacznej zmianie, jeśli na drodze będą korki. Z reguły jednak płacimy tyle ile mieliśmy zapłacić na początku przejazdu. Nie musimy obawiać się tego, że ktoś będzie woził nas przez całe miasto, aby naciągnąć nas na dodatkowe kilometry.

Zdarzają się opinie mówiące o tym, że niektórzy kierowcy jeżdżą znacznie dłuższe trasy niż te początkowo planowane, ponieważ mają problemy z korzystaniem z aplikacji. Tak naprawdę takich opinii jest naprawdę niewiele więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to kłamstwo, które rozpowiada konkurencja. Szczególnie taksówkarze z korporacji stacjonarnych są wrogo nastawieni do kierowców, którzy wożą pasażerów dzięki aplikacjom mobilnym. Mogą więc rzeczywiście robić złą renomę po to, aby zniechęcić innych użytkowników do korzystania z tego typu aplikacji.

Prawda jest jednak taka, że ciężko będzie zniechęcić pasażerów, ponieważ Bolt (Taxify) i inne tego typu usługi oferują świetne ceny dzięki kuponom rabatowym i różnego rodzaju akcjom promocyjnym. Z tego też powodu przez długie lata aplikacje tego typu na pewno będą cieszyły się jeszcze bardzo długo powodzeniem. Być może wszystkie korporacje taksówkarskie przerzucą się na tego typu aplikacje. Jest to świetne rozwiązanie, z którego każdy powinien korzystać. Ułatwienie dla klientów jak i dla kierowców, którzy oferują usługi transportowe.

Rejestrując nowe konto pamiętaj, aby wykorzystać kupon rabatowy do Bolta, który jest dostępny tutaj https://www.kupony.org/sklep/bolt/. Wcześniej usługa nazywała się Taxify. Moim zdaniem poprzednia nazwa była bardziej trafiona. Kody rabatowe znajdziesz tutaj https://www.kupony.org/sklep/taxify/.