GetResponse jest to nowoczesny produkt, który pozwala nam na poinformowanie naszych odbiorców o tym, że powstał na naszym blogu nowy wpis, albo na poinformowanie naszych klientów, że wprowadziliśmy na rynek nowy produkt. Z racji tego, że każdy ma już praktycznie adres mailowy, najlepszym środkiem komunikacji jest właśnie poczta elektroniczna. Email trafia do każdego w dosyć bezpośredni oraz w dosyć indywidualny sposób, także trudno jest go nie dostrzec. Ponadto email marketing ma bardzo duży zasięg.

Czym jest GetResponse i czym się wyróżnia?

GetResponse jest to platforma, która działa zupełnie zwykłymi oraz prostymi narzędziami do projektowania. Oprócz tego możemy wysyłać oferty wręcz idealnie dopasowane do potrzeb swoich odbiorców. Niniejsza platforma pomaga z łatwością zbudować skuteczną strategię e-mail marketingową. Wszelkie newslettery są wysyłane do odbiorców punktualnie o czasie, także nie musimy się martwić o to, że nasi klienci nie otrzymają informacji o promocjach, jakie dla nich przygotowaliśmy. Pomaga nam w tym narzędzie Perfect Timing oraz narzędzie Time Travel. Osoby, które prowadzą swoje blogi również jak najbardziej powinny się zorientować w tejże platformie GetResponse, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu czytelnicy bloga mogą się dowiedzieć o nowym poście na blogu.

Co jeszcze warto wiedzieć o GetResponse?

Jeżeli chodzi o to ile pieniędzy musimy włożyć w korzystanie z platformy GetResponse – na pewno na oficjalnej stronie internetowej znajdziemy cennik. Otóż plany cenowe są zupełnie różne i zależą one jak najbardziej od tak naprawdę wielu czynników. Jednym z nich jest to na jak długo chcemy zamówić dla siebie platformę GetResponse (wiadomo, że im dłuższy czas, to miesięcznie o wiele taniej to wychodzi). Ceny planów wahają się od 50 zł za miesiąc do aż 2 599 zł za jeden miesiąc użytkowania. Można otrzymać nawet swojego własnego opiekuna, jak i swój własny numer IP.

Z czym można zintegrować GetResponse?

Integracja GetResponse z narzędziami, jakich używa nasza firma jest niezwykle proste. Bez żadnego problemu można zsynchronizować dane swoich klientów, jak i ich subskrybentów z danymi naszego sklepu. Ważne jest to, żeby nauczyć się z korzystania z tego typu rozwiązań i żeby pozwolić naszym potencjalnym klientom na odnalezienie w gąszczu maili tą wiadomość właśnie od nas. Z niniejszym programem w bardzo łatwy sposób można rozpocząć budowanie swojej kampanii zupełnie od zera i to samodzielnie. Tak naprawdę tego typu rozwiązania wcale nie są trudne, należy się jedynie odrobinę zagłębić w niniejszy temat i spróbować zrozumieć to na czym ten program polega.

Używaj platformy GetResponse systematycznie

Z pewnością systematyczna praca popłaci i dzięki właśnie takim rozwiązaniom jak GetResponse, FreshMail możemy z łatwością nie tylko pozyskać nowych klientów oraz odbiorców, lecz także utrzymać ich. Fajnie jest korzystać tych nowoczesnych programów. Email marketing to przyszłość i nie ma co do tego chyba żadnych wątpliwości. Warto naprawdę jest rozejrzeć się za takimi programami. Ponadto nie kosztują one dużo, a możemy bardzo ułatwić sobie pracę na przykład na blogu.